دستگاه قند خردکن ماشین سازی نصرتی

دستگاه قند خردکن ماشین سازی نصرتی

دستگاه قند خردکن ماشین سازی نصرتی

ماشین آلات قند شکن

قند یک فرآورده صنعتی از چغندر قند می‌باشد که به صورت مربع های سفید از جنس شکر می باشد. قند معمولی از جنس ساکاروز می باشد و برای شیرین کردن نوشیدنی های تلخ مانند چای و قهوه کاربرد دارد.

شیوه ها و ابزارهای مختلفی برای اندازه گیری عیار قند موجود در چغندر وجود دارد . بعد از این مرحله ، خلال چغندر تهیه شده و پس از طی مراحل مختلف ، شکر تولید می گردد .

کارخانه قند چغندر از موقعی توانست با کارخانه قند نیشکر رقابت کند که با بهبود روشهای کشت چغندر ، مقدار قند موجود در چغندر از 5 درصد به حدود 20 درصد افزایش یافت و به‌علاوه دستگاه‌های مناسب و دقیق شیمیایی و اکتشافات علمی ‌قرن نوزدهم کمک موثری به گسترش این صنعت نمود.

قند با کیفیت ، از شکر درجه ی یک تهیه می گردد . ابتدا شکرتوسط دستگاه در آب حل شده وسپس شربتی به نام بریکس و یا بلروس تولید می کنند . برای جداسازی رنگ ، دو روش وجود دارد . پس از جداسازی و تهیه ی شربت مواد آماده شده به دستگاه سانتریفیوژ منتقل می گردد .

بعد از تولید قند باید ابعاد قند ، مناسب مصرف گردد یا به عبارتی باید قند را خرد کرد .در گذشته این کار توسط  دستگاه قند خردکن دستی انجام می شد .اما اکنون این کار توسط دستگاه قند خردکن و ماشین آلات قند شکن و ماشین آلات قند خردکن تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می شود که موجب صرفه جوی در زمان می شود و از لحاظ بهداشتی هم استفاده از دستگاه قند خردکن مناسب تر می باشد .

دستگاه قند خردکن و ماشین آلات قند خردکن:

  دستگاه قند خردکن در زمینه ایجاد اشتغال برای افراد هم کاربرد دارد ، صنایع ماشین سازی نصرتی از برترین شرکت های تولید کننده دستگاه قند خردکن و ماشین آلات قند خردکن در ایران می باشد .ماشین سازی نصرتی تولید کننده انواع دستگاه قند خردکن و ماشین آلات قند خردکن و همچنین ماشین آلات قند شکن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشد که در ابعاد و تعداد تیغه های مختلف موجود می باشد که موجب میشود خریدار دستگاه قند خردکن مناسب با بودجه و مصرف خود تهیه کند .

صنایع ماشین آلات نصرتی در تبریز آماده ارائه خدمات سرویس دهی و پشتیبانی از دستگاه  قند خردکن می باشد و برای مشاوره رایگان برای خرید ماشین آلات قند خردکن یا راه اندازی خط تولید قند با استفاده از دستگاه قند خردکن اعلام آمادگی می کند .

آماده ارایه کلیه خدمات سرویس دهی و پشتیبانی از دستگاه قند خردکن بوده و آمادگی خود را برای ارائه مشاوره رایگان برای خرید یا راه اندازی خطوط مختلف مواد غذایی اعلام می دارد.

برای اطلاعات بیشتر ، استعلام قیمت و هماهنگی برای بازدید از کارخانه و تست دستگاه و ماشین آلات قند شکن با 04134484548  تماس بگیرید.

 

درباره ی نویسنده

دیدگاه

دیدگاهها بسته شد.