قند خرد کن

قند خرد کن

دستگاه قند خرد کن

قند  به صورت مستقیم از محصول شکر تولید شده است  . شکر هم از نیشکر و چغندرقند تهیه می شود. نیشکر در منطقه خوزستان کشت می شود و مزیت آن نسبت به چغندرقند در این است که میزان برداشت آن در هکتار بیشتر است. سالانه حدود 30 درصد تولید شکر در سراسر جهان از چغندرقند و 70 درصد از نیشکر حاصل می شود و چون کشت چغندرقند به علت مشکلات کم آبی کم است از اهمیت بیشتری برخودار می شود و تفاوت کارخانه نیشکر و چغندرقند در مرحله اول یعنی شستشو، خرد کردن است. و تفاوت زیادی نسبت به هم ندارند. کشور پهناور ایران با داشتن اراضی مناسب و تنوع آب و هوایی در مناطق مختلف از یک طرف و سازگاری چغندرقند با این شرایط دارای محیط مناسبی برای زراعت این گیاه است.

استفاده از قند از گذشته تا کنون مرسوم بوده است و چون قند به صورت کله تولید می شود همواره نیاز به وسیله ای برای خرد کردن قند بوده است در گذشته این کار توسط قند خرد کن  دستی انجام می پذیرفت اما با گذشت زمان و پیشرفت روز افزون نیاز به وسیله ای بود که این کار را به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام دهد به همین دلیل دستگاه قند خرد کن و دستگاه قند پرسی تولید شدند . استفاده از ماشین آلات قند شکن و ماشین آلات قند خردکن به علت مزایای بالای آنها رو به افزایش است. دستگاه قند خرد کن ماشین آلات نصرتی با بالاترین کیفیت تولید می شوند که در انواع مختلف اتوماتیک و نیمه اتوماتیک موجود است .همچنین میزان خرد کردن ماشین آلات قند شکن برحسب زمان متفاوت است که می توان دستگاه قند خرد کن متناسب با نیاز و بودجه خود تهیه کرد .

خرد کردن قند با استفاده از ماشین آلات قند خردکن و  فروش آن به مغازه ها  سود مطلوبی برای سرمایه گذاری دارد.
فروش قند خرد شده آماده سود زیادی برای سرمایه گذار در این مورد دارد .  میتوانید پس از خرد کردن قند  با ماشین آلات قند خردکن و وزن آنها در ابعاد نیم کیلو ، یک کیلو تا 10 کیلو آنها را ابتدا با سود نسبتا کم به مغازه ها به فروش برسانید و سپس رفته رفته میزان فروش و تولید قند خود را افزایش داد.

از مزایای ماشین آلات قند شکن صنایع ماشین آلات نصرتی وجود انواع دستگاه قند خرد کن ها می باشد که موجب می شود هر کس با هر بودجه و نیازی دستگاه قند خرد کن متناسب خود را تهیه کند

برای دستگاه های بزرگ خردکن قند ، شما به یک یا ده ها نفر برای بکارگیری دستگاه نیازمند خواهید بود ، بدلیل اینکه میزان قند تولید شده بسیار بیشتر از قند خرد کن های خانگی خواهد بود ، ولی برای دستگاه های قندخردکن خانگی ، به یک نفر کاربر مورد نیاز میباشد . غیر این شما به مقداری نیز قند آماده نیازمندید که میتوانید میزان مورد نیاز خود را از کارخانه های تولید قند تهیه فرمایید .

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر درباره ی انواع دستگاه قند پرسی ، دستگاه قند خرد کن ، ماشین آلات قند خرد کن ، ماشین آلات قند شکن ، دستگاه رنگبری و همچنین دستگاه قند پرسی به سایت ماشین آلات نصرتی مراجعه و یا با شماره های    ۰۹۱۴۹۹۹۴۱۹۶   -۰۴۱۳۴۴۷۵۷۰۰  تماس بگیرید.

درباره ی نویسنده

دیدگاه

دیدگاهها بسته شد.