ماشین آلات قند خردکن

ماشین آلات قند خردکن

ماشین آلات قند خردکن

دستگاه قند خردکن

کلمه قند از آنچه ما در سخن عادی به کار می بریم ، دارای معنی گسترده تری است . شامل بسیار بیش از آن در سخن عادی معنی. ساکاروز چیزی است که ما به عنوان قند استفاده می کنیم . قند شکر پودر شده است که موارد مصرف زیادی دارد و از آن در شکلات، مربا یا ژله، بستنی، نوشابه و یا محصولات نانوایی استفاده می شود. از قند برای تزیین دسر ها هم استفاده می شود و بنا بر استفاده در اندازه های مختلف بعد از تولید توسط  ماشین آلات قند خردکن ، خرد می شود .

یکی از صنایع تولیدی ، تولید ماشین آلات قند شکن می باشد .در گذشته این امر توسط دستگاه قند شکن دستی و با سختی انجام می شد اما با تولید دستگاه قند خردکن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک این کار به راحتی انجام می پذیرد .  ماشین سازی نصرتی انواع دستگاه قند خردکن و ماشین آلات قند خردکن را با تکنولوژی  پیشرفته تولید می کند . دستگاه قند خردکن تولید ی در انواع  اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شود در دستگاه نیمه اتوماتیک یک نفر پشت دستگاه قرار می گیرد و  قسمت اسلایس قند  را با دست انجام  می دهد و با هدایت قسمت برش ، دستگاه قند خردکن به سمت نوار نقاله ، گیوتین ورق های خرد شده ی دستگاه قند خردکن را به شکل چهارگوش نامنظم خرد می نماید. ماشین آلات قند خردکن نیمه اتوماتیک با برق تک فاز و سه فاز قابل استفاده می باشد و همچنین به انواع مختلفی از لحاظ حجم قند خرد شده براساس ساعت تقسیم می شود .از مزایای دستگاه قند خردکن نیمه اتوماتیک عدم نیاز به فضای زیاد برای دستگاه می باشد .

دستگاه قند شکن  اتوماتیک نوع دیگری از دستگاه های تولیدی صنایع ماشین سازی نصرتی می باشد که در این دستگاه همه ی مراحل بدون دخالت دست و به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود . در تولید این دستگاه از پیشرفته ترین تکنولوژی استفاده شده است  و از مزایای آن سرعت بالای آن در خرد کن قند می باشد . عملکرد دستگاه قند خردکن اتوماتیک کاملا مکانیزه بوده و در ساخت آن از با کیفیت ترین قطعات استفاده شده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر از هر یک از ماشین آلات قند خردکن مورد نظر خود و برای استعلام قیمت دستگاه قند خردکن با ما تماس حاصل فرمایید .

 

 

درباره ی نویسنده

دیدگاه

دیدگاهها بسته شد.