دستگاه های اره|اره برش قند|صنایع ماشین سازی نصرتی

دستگاه های اره

اره ها

پر واضح است که اره ها برای برش قند بکار می روند. ولی آنچه در این میان اهمیت بالایی دارد کیفیت و سرعت برش قند با پایین ترین نرخ ضایعات است. 

در روش موجود برای شکستن قند ابتدا بایستی آن را به صورت ورقه های 17 میلیمتری در آورد. اره ها این وظیفه را بر عهده دارند.

 پیش از این در سعی و خطا هایی که انجام شده، از دستگاه لنت برای برش استفاده می‌شد که پس از آن دستگاه‌های اره دستی برای این کار ساخته شده اند. ولی این اره ها دارای خطرات بسیار زیاد در کنار ضایعات بسیار بالا بودند.

تا اینکه در سال 1383 دستگاه اتوماتیک توسط صنایع ماشین سازی نصرتی طراحی و ساخته شدند که در 20 دفعه برش، یک کله قند کامل را به صورت ورقه های 17 میلیمتری برش میداد که مورد اقبال بازار ایران قرار گرفت و الگویی شد برای دیگر  ماشین آلات قند شکن.

 ولی همچنان بازار به دستگاه هایی با ظرفیت بالا نیاز داشت که در نتیجه آن از سال 1386 طراحی های مختلفی برای دستگاهی که بتواند قند را در یک برش به ورقه های ۱۷ میلیمتری تبدیل کند آغاز شد و درنتیجه آن دستگاه اره اتوماتیک 30 تیغی طراحی و ساخته شد. هم اکنون نزدیک به ۴۰۰ دستگاه از آن ارائه شده که در کارخانجات مختلف در حال تولید است.

دستگاه های اره اتوماتیک برش قند

دستگاه های اره اتوماتیک صنایع ماشین سازی نصرتی دارای ویژگی های زیر می باشد:

1. ظرفیت تولید تا ۱۵۰۰ کیلو در هر ساعت

2.دارای سیستم کلمپ، برای مهار قند حین برش(  باعث از بین رفتن خطا در برش و افزایش چشمگیر عمر تیغه ها شده است)

3.قالب دستگاه دارای شیار برای جلوگیری از اعوجاج  تیغ ها است.

4.اره،  به صورت اتوماتیک کار می کند.  طراحی دقیقی که برای دستگاه انجام شده اجازه کار در ساعت‌های طولانی برای کاربر را ایجاد کرده است

5.تیغه اره ها در این دستگاه پنهان است و کاربر به آنها دسترسی ندارد.  بنابراین خطر آسیب دیدن کاربر از تیغه ها یا اشیای پرتاب شونده از تیغه ها از بین رفته است.

6.طوری طراحی شده که خروجی گرد و غبار هنگام برش تقریبا به صفر رسیده است

7.موتور ها،  تیغه ها،  سیستم پنوماتیک،  قطعات برقی و مدار فرمان این دستگاه از با کیفیت ترین اجناس بازار تهیه شده و دقیق ترین و زمانبرترین روش ماشین کاری بر روی قطعات آن انجام شده است.

با ما در تماس باشید

شماره تماس:+98(41)34484548

info[at]nosrati-machinery.ir